פרוכת

יש פרוכת ויש פרוכת

יש פרוכת המונחת על גבי ארון קודש, ויש פרוכת המיוצרת ב"כיפות לוין".
פרוכת המיוצרת ב"כיפות לוין" המפעל הוותיק והגדול בארץ, לייצור כיפות, פרוכות, ומעילי ספר תורה, עם נסיון של 50 שנה.
החל מבד הקטיפה המיובא על ידינו ישירות מאירופה, ממפעל "גירמס נידיק", הנחשבים "הטובים בעולם". וכך הפרוכת נשמרת לשנים רבות, והמשך בחוטי הרקמה המיובאים על ידינו ישירות. כך שהרקמה על גבי הפרוכת נשמרת שנים רבות עם כל הזוהר והברק. ובעיקר על ידי הרוקמות המיומנות שרוקמות שנים רבות, פרוכות ומעילי ספר תורה, ועל כולם מנצחת המעצבת.

כל כמה שבועות יוצא דגם חדש של פרוכת. אם פרוכת מדוגמאות קלאסיות, הפרוכת שראינו שנים רבות בבתי כנסת, כגון פרוכת מנורות או פרוכת מנורה עם פרחים, או פרוכת מנורה עם לוחות הברית, או פרוכת עם כתר או מנורות ובשילוב פרחים, ומכל אחד יש המון דוגמאות של פרוכות.

יש גם פרוכות עם עצי דקלים, או פרוכת שמשולבים בה כל הדוגמאות יחד, וכמובן אפשר לקבל פרוכת עם בד כחול או פרוכת בורדו או פרוכת ירוקה.
יש גם עיצוב מודרני, כמו פרוכת שבעת המינים, בכמה וכמה עיצובים. יש פרוכת עם חושן, פרוכת שמע ישראל, פרוכת בית המקדש עם כמה וכמה עיצובים.
יש פרוכת עם כלי נגינה, וכמובן פרוכת עם שבטים, בהמון דוגמאות.

יש גם פרוכת "שער וילנא" בהמון אפשריות, והמון סגנונות, ויש פרוכת עם ארון הברית. פרוכת רק עם כיתוב בעיצוב מיוחד, כמו "למנצח בנגינות" ועוד.

רק בשנה האחרונה יצאנו עם עשרות דוגמאות חדישות של פרוכות בעיצובים מדהימים ביופיים, כמו שערים שונים, גם בפרוכות של שער וילנא שילבנו יחד עם כלי נגינה או עם זרי פרחים. גם בפרוכת של בית המקדש חידשנו המון, יש פרוכת בית המקדש על רקע כותל המערבי, יש פרוכות מיוחדים לכל חג, כגון לראש השנה, פרוכת עם מאזנים, או פרוכת לסוכות עם לולב ושבעת המינים. יש גם מגוון פרוכות עם דוגמאות החושן בצבעים מרהיבים, כמו כן דוגמאות רבות של מעילי ספר תורה ומפות בימה.

כאשר אתם עושים פרוכת ב"כיפות לוין" אתם בטוחים שהבד הוא הטוב ביותר תוצרת אירופה, והעבודה הטובה ביותר, עם המחיר הזול ביותר.

דילוג לתוכן